Postani del naše ekipe!

Preveri prosta delovna mesta.

iSTYLE je vodilni Apple Premium Reseller v centralni in vzhodni Evropi. V svojih več kot tridesetih poslovalnicah in devetih online trgovinah, iSTYLE ponuja velik nabor Apple produktov, skupaj s skrbno izbranimi dodatki. Delovno skupino iSTYLE Slovenija predstavlja mlada, zabavna in sproščena ekipa.

Pomoč v prodaji - študenstko delo
iSTYLE Kristalna palača

Opis delovnega mesta

Ekipa iSTYLE išče nove študente za delo v prodaji v poslovalnici Kristalna palača. Poleg prodaje Applovih izdelkov, samo delovno mesto od prodajalca zahteva tudi nudenje pomoči strankam ob nakupu Applovih produktov.

Nudimo

  • Delo v enem od najbolj uveljavljenih Apple Official Resellerjev v Evropi.
  • Dobro in energično vzdušje v mladi ekipi Apple navdušencev.
  • Stalna izobraževanja s strani Appla o novih tehnikah prodaje in aktualnih izdelkih.

Od študentov pričakujemo poznavanje in predvsem zanimanje za vse Applove produkte in Applov ekosistem. Prodaja omenjenih izdelkov stalno zahteva spremljanje novo predstavljenih produktov in učenje o njih. Zanimanje za zabavno elektroniko, predvsem znamke Apple v prostem času je ključnega pomena na tem delovnem mestu, za uspešno prodajo in zadovoljstvo strank.

  • Predhodno znanje v prodaji ni ključnega pomena, a je dobrodošlo.
  • Od prodajalca pričakujemo, da pozna produkte Apple in jih zna uporabljati.
  • Pričakujemo zabavno, sporoščeno in predvsem komunikativno osebo, ki bo znala strankam predstaviti in prodati naše produkte.
  • Študentsko delo poteka večkrat na teden, lahko tudi ves teden, zato iščemo študenta z urnikom, ki mu to omogoča.

Če se želiš pridružiti ekipi iSTYLE, pošlji svoj CV s klikom na spodnji gumb.