iStyle iPad Flip Case for iPad Pro 12.9"

SKU
conf-istyle-ipad-12.9"-flip-case-mk
Barva
 

Zaloga

Podrobnosti

iSTYLE Flip футролата обезбедува 360 ° заштита за вашиот iPad и благодарение на магнетното затворање го штити екранот од гребнатинки, а сепак обезбедува лесно користење. Со специјалниот простор за полнење, вашиот "Apple Pencil" ќе се полни...

Več informacij

Proizvajalec
iSTYLE
Velikost
Ne
Proizvajalec
iSTYLE
Teža
0.0000
EAN/UPC koda
8596049111620
Barva
Črna
Združljivost iPad
iPad Pro 12,9" (4. - 5. gen), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Vrsta zaščite
Polna zaščita
Proizvajalec
iSTYLE
Teža
0.0000
EAN/UPC koda
8596049111644
Barva
Modra
Združljivost iPad
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Vrsta zaščite
Polna zaščita
Proizvajalec
iSTYLE
Teža
0.0000
EAN/UPC koda
8596049111637
Barva
Rdeča
Združljivost iPad
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Vrsta zaščite
Polna zaščita

Product declaration